Gast | Inloggen | Registreer
Een 'Gast' bezit beperkte rechten.
Word lid voor alle mogelijkheden.
LVL0 
 
 0%
Bewerk forum profiel | Bewerk site profiel
Bekijk je forum profiel | Gastenboek:
Log in om je privé berichten te bekijken
Inloggen/Registreer
nieuwe tv
Bekijk je berichten - Berichten sinds laatste bezoek
Ga naar Pagina 1, 2, 3  Volgende
 
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie    Evilgamerz.com Forum Index // Hardware: Overige harde waren
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
Yorick
Godlike
Godlike

Berichten: 3501
Rating: 17
BerichtGeplaatst: Ma Jan 14, 2008 6:24 pm    Onderwerp: nieuwe tv Reageer met quote
mijn ma en pa willen nieuwe tv kopen maar weten niet goed wat en hoe dus vragen ze maar aan mij (scheelt dat ik er zoveel van weet Rolling Eyes ) maar goed dacht van zal wel ff op EG posten die zullen het wel weten Mr. Green maar goed... ze willen dus ongeveer rond 3000 euro maximum besteden en tv HD ready enz... kweet niet wat tegewoordig zo de 'snufjes' zijn bij tv's ook weet ik niet wat beter is: lcd of plasma tv?

Yorick bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Z@3 Redrum
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 27156
Rating: 0
BerichtGeplaatst: Ma Jan 14, 2008 7:12 pm    Onderwerp: Reageer met quote
3000 Euro voor 'n TV, dat is wel heel veel. Je hebt al 28 inch TV's voor rond de 600 Euro of zo. Ligt vooral aan wat je wilt he. Wil je 'n grote TV van 50 inch, of wil je juist echt die diepe zwarte kleuren (Plasma) op je scherm toveren ipv die belichte zwarte balken op HD-TV's? Wil je 1080p, hecht je daar waarde aan, of niet? Zijn wat details die je even op 'n rijtje moet zetten.

Mijn persoonlijke mening: 1080p is een waste of money. Ik draai alles op 1080i en dat is in feite zo goed als hetzelfde, alleen is de beeldopbouw wat anders. Heb wel is 1080p in werking gezien maar ik wed dat vrijwel niemand echt verschil zal zien tussen beide, tenminste, niet als je met 'n normaal oog erop kijkt. Verder vind ik plasma ook weer wat te duur voor wat je ervoor terug krijgt. Zou gewoon een flinke HD-ready TV pakken van rond de 50 inch of zo. Daarboven vind ik weer wat over the top groot, maar dat is mijn mening.

Z@3 Redrum bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Yorick
Godlike
Godlike

Berichten: 3501
Rating: 17
BerichtGeplaatst: Di Jan 15, 2008 6:37 pm    Onderwerp: Reageer met quote
kweet dat onze huidige 82 centimeter is en hij mag gerust groter, moet ook aansluiting voor homecinema hebben (kweet niet of het verschil maakt maar het is de Sony DAV LF1 als ik me niet vergis...) verder lijkt mij dat je met lcd meer 'blokkerig' beeld hebt of niet?

Yorick bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
BarthezZ
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 9708
Rating: 41
BerichtGeplaatst: Di Jan 15, 2008 7:15 pm    Onderwerp: Reageer met quote
Voor lcd vs plasma kan het geen kwaad http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1266264 even door te lezen Smile

+1
Terug naar boven
Cypher
Elite
Elite

Berichten: 1987
Rating: 47
BerichtGeplaatst: Di Jan 15, 2008 7:25 pm    Onderwerp: Reageer met quote
Zelf zou ik kiezen voor een Plasma scherm dan een LCD. Plasma is iets scherper beeld dan LCD, maar Plasma scherm gebruikt wel meer stroom.
Terug naar boven
Z@3 Redrum
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 27156
Rating: 0
BerichtGeplaatst: Wo Jan 16, 2008 11:35 am    Onderwerp: Reageer met quote
LCD is juist scherper wat betreft resolutie. Grootste voordeel is nog wel het zwart contrast dat veel beter is bij plasma, verder heeft het niet echt voordelen.

Z@3 Redrum bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Yorick
Godlike
Godlike

Berichten: 3501
Rating: 17
BerichtGeplaatst: Wo Jan 16, 2008 1:32 pm    Onderwerp: Reageer met quote
BarthezZ schreef:
Voor lcd vs plasma kan het geen kwaad http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1266264 even door te lezen Smile

+1

heb het gelezen en ben er wijzer van geworden Razz , tv zou groter dan 32" worden (32" is juist 82 cm) maar twijfel nog altijd omdat beiden voordelen hebben. Het is niet de bedoeling om een pc aan te sluiten op tv, wel om HD fillms enz te bekijken... we kijken ook vooral s'avonds tv en qua lichtinval enzo kan ik nog niet direct zeggen omdat ons huis pas binnen een maand gebouwd wordt (we zitten nu nog in tussenoplossing nu Razz ) wat ook belangrijk is dat de tv moet kunnnen opgehangen worden.

Yorick bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Yorick
Godlike
Godlike

Berichten: 3501
Rating: 17
BerichtGeplaatst: Zo Mrt 23, 2008 11:08 am    Onderwerp: Reageer met quote
sorry dat ik er nu terug in post maar er is (eindelijk) vooruitgang Mr. Green
ofwel deze:
http://www.consumer.philips.com/consumer/nl/be/consumer/cc/_language_b e/_productid_42PFL9900D_10_BE_CONSUMER
prijs: van 3750 - 4000 euro

ofwel die:
http://www.consumer.philips.com/consumer/nl/be/consumer/cc/_language_b e/_productid_42PFL9632D_10_BE_CONSUMER
prijs: van 1650 - 2500 euro

welke van de 2 is het best qua prijs/kwaliteit , mogelijkheden ed?

Yorick bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Yorick
Godlike
Godlike

Berichten: 3501
Rating: 17
BerichtGeplaatst: Do Apr 03, 2008 11:17 am    Onderwerp: Reageer met quote
het wordt de onderste @ 1900 euro. Met wat chance staat ie vandaag nog thuis geinstalleerd enal Very Happy

Yorick bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Sphinxx
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 14196
Rating: 84
BerichtGeplaatst: Do Apr 03, 2008 11:47 am    Onderwerp: Reageer met quote
als ie staat willen we natuurlijk wel pics he!!

Sphinxx bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven

Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie    Evilgamerz.com Forum Index // Hardware: Overige harde waren Tijden zijn in GMT + 1 uur

Pagina 1 van 3
Ga naar Pagina 1, 2, 3  Volgende