Gast | Inloggen | Registreer
Een 'Gast' bezit beperkte rechten.
Word lid voor alle mogelijkheden.
LVL0 
 
 0%
Bewerk forum profiel | Bewerk site profiel
Bekijk je forum profiel | Gastenboek:
Log in om je privé berichten te bekijken
Inloggen/Registreer
Amerikaanse PSN Card kopen via PayPal (geen credit card nodig!)
Bekijk je berichten - Berichten sinds laatste bezoek

 
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie    Evilgamerz.com Forum Index // Sony Console
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
Brandts
Elite
Elite

Berichten: 1399
Rating: 53
BerichtGeplaatst: Ma Jun 29, 2009 9:47 am    Onderwerp: Amerikaanse PSN Card kopen via PayPal (geen credit card nodi Reageer met quote
Ik kwam deze tutorial tegen op internet om Amerikaanse PSN Cards te kopen via PayPal. Hierdoor heb je geen creditcard nodig. Ik denk dat deze tutorial voor sommigen wel handig kan zijn.

LET OP! met deze PSN Cards kun je GEEN uitbreidingen op Europese spellen kopen. Wel PSN Games natuurlijk.

Hier komt de tutorial:
Stap 1: Maak een Amerikaans PlayStation Network account aan
Stap 2: Ga naar https://www.hdmoviesource.com/
Stap 3: Hier zie je een registratie formulier. Vul de gegevens in. Belangrijk is dat je in ieder geval je echte email adres invult. De rest hoeft niet perse correct te zijn.
Stap 4: Bij de optie 'country' moet je niet kiezen voor Nederland (anders moet je verzendkosten betalen), maar voor de optie 'Cards'. Deze staat ook in de lijst. Klik deze aan.
Stap 5: Geef een wachtwoord op en onthoud deze!
Stap 6: Klik op continue

Je registratie is voltooit, en je ben al automatisch ingelogd. Ga nu door met Stap 7.

Stap 7: Nu moet je kiezen voor een PlayStation Network 20 kaart of een PlayStation Network 50 kaart.
(Tip: in het rechter menutje zie je 3 vlaggen staan. Daaronder zit een lijst die je kan openen. Klik op de lijst, en selecteer 'Euro'. Hierdoor zie je de prijzen in Euro's, en zie je dat het een mooi prijsje is!) Het kan zijn dat PayPal een andere koers gebruikt maar de prijs scheelt dan niet veel.
Stap 8: Je hebt één (of meerdere) van de bovenstaande PSN kaarten gevonden, klik nu op 'Add to Card'.
Stap 9: Klik vervolgens op 'Check out'
Stap 10: Klik op 'Continue'
Stap 11: Kies als betaaloptie, de optie 'PayPal'.
Stap 12: Klik op 'Continue'. Je order is bevestigd, en meestal zal je binnen een uur je PSN kaart code in je mail box ontvangen. Vervolgens kan je deze code inwisselen in de Amerikaanse PlayStation Store via de Redeem Code optie rechts bovenin het scherm. Wanneer je dit gedaan hebt, kan je het geld besteden aan games die beschikbaar zijn in de Amerikaanse PlayStation Store.

Ik heb het zelf geprobeerd en het werkt goed.

Brandts bezit de volgende gaming platformen:


Laatst aangepast door Brandts op Ma Jun 29, 2009 10:04 am, in totaal 1 keer bewerkt
Terug naar boven
Z@3 Redrum
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 27156
Rating: 0
BerichtGeplaatst: Ma Jun 29, 2009 9:58 am    Onderwerp: Reageer met quote
Jammer dat je geen expansions van games ermee kan kopen, ik wil die Fallout 3 expansions namelijk wel.

Z@3 Redrum bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Brandts
Elite
Elite

Berichten: 1399
Rating: 53
BerichtGeplaatst: Ma Jun 29, 2009 10:01 am    Onderwerp: Reageer met quote
Nee dat is waar, anders had ik mezelf wel het Big Surf Island voor Burnout gekocht maar helaas gaat dit nog niet. Ik denk dat ik me super sonic rocket powered battle cars ga kopen. De demo vond ik erg leuk en de game lijkt me helemaal geweldig als ik met wat vrienden speel.

Brandts bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Z@3 Redrum
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 27156
Rating: 0
BerichtGeplaatst: Zo Jul 05, 2009 7:00 pm    Onderwerp: Reageer met quote
Zodra die PS3 versies van de Fallout 3 expansions uit zijn ga ik het proberen. Ma kan je het dan ook op andere accounts spelen?

Z@3 Redrum bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
ProjectPlatnum
Newbie
Newbie

Berichten: 1
Rating: 1
BerichtGeplaatst: Do Jul 16, 2009 11:45 am    Onderwerp: Reageer met quote
Even geduld, dan hebben we EU versie's
Terug naar boven
Z@3 Redrum
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 27156
Rating: 0
BerichtGeplaatst: Do Jul 16, 2009 12:12 pm    Onderwerp: Reageer met quote
Oh? Wanneer dan precies Mr. Green

Z@3 Redrum bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Brandts
Elite
Elite

Berichten: 1399
Rating: 53
BerichtGeplaatst: Di Aug 18, 2009 1:48 pm    Onderwerp: Reageer met quote
Het gerucht gaat dat de Europese PSN Cards tegenlijk worden verkocht met de release van de PSP Go (1 oktober dus). Er is in ieder geval wel bevestigd door Sony dat de EU Cards eraan komen (maar aan die info heb je dus niets).

Brandts bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven

Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie    Evilgamerz.com Forum Index // Sony Console Tijden zijn in GMT + 1 uur

Pagina 1 van 1