Gast | Inloggen | Registreer
Een 'Gast' bezit beperkte rechten.
Word lid voor alle mogelijkheden.
LVL0 
 
 0%
Bewerk forum profiel | Bewerk site profiel
Bekijk je forum profiel | Gastenboek:
Log in om je privé berichten te bekijken
Inloggen/Registreer
[Opgelost] Creative Inspire a300 aansluiten op TV lukt niet
Bekijk je berichten - Berichten sinds laatste bezoek

 
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie    Evilgamerz.com Forum Index // Hardware: Overige harde waren
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
Z@3 Redrum
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 27156
Rating: 0
BerichtGeplaatst: Di Jul 21, 2009 2:53 pm    Onderwerp: Reageer met quote
ik heb momenteel een probleem met mijn nieuwe TV. Ik had onlangs een oudere HD-Ready TV waar ik gewoon mijn Creative Inspire a300 op de headphone aansluiting aansloot. Perfect geluid, geen probleem. Maar nu heb ik de nieuwe Samsung ue40b6000 TV, maar nu heb ik daar geen hoofdtelefoon uitgang op zitten. Ik heb echt geen idee hoe ik nu die speakerset erop kan krijgen, en ik heb hem pas net dus wil hem niet gelijk alweer vervangen. Enige info:

Creative Inspire a300
- Enige aansluiting: mini jack

Samsung ue40b6000
- PC/DVI audio in (is gewoon 'n mini jack aansluiting, maar werkt blijkbaar niet, al geprobeerd)
- 4x HDMI (PS3 zit erop)
- AV in
- Component
- Digital Audio out (optical)
- PC in

Allemaal leuk en aardig, maar ik dacht zelf al dat ik van de optische uitgang gebruik moet maken, want de rest lijkt me allemaal minder logisch. Kan iemand me helpen hiermee? Zijn er converters voor bepaalde aansluitingen (optisch -> mini jack bv)?

Geplaatst Di Jul 21, 2009 4:53 pm:

Het werkt al op m'n PS3, en dat is op zich ook wel genoeg. Via de AV Multi-out.

Z@3 Redrum bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Yorick
Godlike
Godlike

Berichten: 3501
Rating: 17
BerichtGeplaatst: Za Jul 25, 2009 10:37 am    Onderwerp: Reageer met quote
sorry voor de mss late reactie, maar kan je het hiermee niet oplossen? je steekt hier gewoon 3,5mm kabeltje mannetje langs beide kanten in, en tulpje in je tv?



Yorick bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Z@3 Redrum
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 27156
Rating: 0
BerichtGeplaatst: Za Jul 25, 2009 11:14 am    Onderwerp: Reageer met quote
Ja, maar die kan niet op mijn TV, dat is het probleem. Maar heb die stekker idd gekocht en die kan wel in m'n PS3 gelukkig via AV Multi. Dus dat is al heel wat. Op de TV gaat nooit lukken volgens mij, omdat die optical heeft.

Z@3 Redrum bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
WeSs0
Elite
Elite

Berichten: 1267
Rating: 12
BerichtGeplaatst: Za Jul 25, 2009 3:27 pm    Onderwerp: Reageer met quote
Kut TV dan, weinig opties :O. Ik kijk altijd naar de aansluitingen bij het aankopen ook!

WeSs0 bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Z@3 Redrum
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 27156
Rating: 0
BerichtGeplaatst: Za Jul 25, 2009 5:42 pm    Onderwerp: Reageer met quote
Lol, ja, kut TV, die LG van 500 Euro was idd beter geweest dan die nieuwste Samsung Full HD LED TV. Ik betaal liever wat meer voor meer kwaliteit dan budget TV's van LG. Als 'n TV geen headphone heeft, wat sowieso al minder voorkomt, is het geen kut TV. Jouw TV heeft waarschijnlijk geen eens optische audio out of wat dan ook... Mijn oude had wel headphone jacks, en andere jacks die tegenwoordig gewoon minder gebruikt worden, is niet alleen bij Samsung dus.

Z@3 Redrum bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Strummer
Godlike
Godlike

Berichten: 3721
Rating: 89
BerichtGeplaatst: Za Jul 25, 2009 6:51 pm    Onderwerp: Reageer met quote
Kun je je geluids-setje niet aansluiten met een optische kabel?

Strummer bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven

Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie    Evilgamerz.com Forum Index // Hardware: Overige harde waren Tijden zijn in GMT + 1 uur

Pagina 1 van 1