Gast | Inloggen | Registreer
Een 'Gast' bezit beperkte rechten.
Word lid voor alle mogelijkheden.
LVL0 
 
 0%
Bewerk forum profiel | Bewerk site profiel
Bekijk je forum profiel | Gastenboek:
Log in om je privé berichten te bekijken
Inloggen/Registreer
Waterkoeling
Bekijk je berichten - Berichten sinds laatste bezoek
Ga naar Pagina 1, 2  Volgende
 
Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie    Evilgamerz.com Forum Index // Hardware: Overclocking/tweaking
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
Yorick
Godlike
Godlike

Berichten: 3501
Rating: 17
BerichtGeplaatst: Do Dec 24, 2009 2:13 pm    Onderwerp: Waterkoeling Reageer met quote
Ik heb een systeem staan met volgende specs:
CPU: AM2+AMD Phenom2 X4 940 125W 3.00/B
Mobo: MSI AM2+ DKA790GX Plat. R/S/GL/PCIe
Ram: 4096MB DDR2/1066 OCZ Reaper CL5 KIT
Voeding: PSU XILENCE SPS-XP750 750W A
Case: MS-Tech LC-190 nPSU zwart
Grafische kaart: GRAE Asus ATI EAH4870 5

Ik heb de specs gekopiërd van de factuur, als je iets meer moet weten, zeg gerust. Nu maakt deze computer nog al redelijk wat lawaai en ik heb de kast al geisoleerd en extra ventilators gestoken. Ik dacht nu aan een watersetje te steken vermits het lawaai vooral van de CPU ventilator komt. Meer specifiek dacht ik aan onderstaand setje vermits het goedkoop is (100€), en eenvoudig te installeren is. De hoofdbedoeling is dus echt een stille koeling en NIET overclocken, daaromm zou ik het ook in de stand low zetten vermits de ventilator dan het zachtste draait. Wat denken jullie hiervan? Of betere opties toch? Prijs mag ook meer zijn als ik daarvoor iets beter (stiller) kan verkrijgen...

EDIT: url vergeten naar het setje Razz alsnog:
http://www.guru3d.com/article/coolit-domino-alc-review/
Het betreft de CoolIT Systems Domino A.L.C.

Yorick bezit de volgende gaming platformen:


Laatst aangepast door Yorick op Do Dec 24, 2009 3:11 pm, in totaal 1 keer bewerkt
Terug naar boven
Vinpower
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 9895
Rating: 25
BerichtGeplaatst: Do Dec 24, 2009 2:43 pm    Onderwerp: Reageer met quote
Meestal maken casefans niet echt herrie. Misschien vervanger voor je cpu-koeler zoeken die maken toch de meeste herrie!

Vinpower bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Yorick
Godlike
Godlike

Berichten: 3501
Rating: 17
BerichtGeplaatst: Do Dec 24, 2009 3:12 pm    Onderwerp: Reageer met quote
Het is inderdaad de cpu koeler die voor de herrie zorgt. Heb je ook enige suggestie/ervaringen met bepaalde, compatibele koelers?

Yorick bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
-=SN][PER=-
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 14606
Rating: 51
BerichtGeplaatst: Do Dec 24, 2009 4:41 pm    Onderwerp: Reageer met quote
Ik zou gewoon een andere CPU koeler nemen ipv waterkoeling. Waterkoeling is veel gedoe. Je moet zoeken voor een koeler die compatible is met het AM2 platform. Een scythe ninja bijvoorbeeld Smile

-=SN][PER=- bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Vinpower
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 9895
Rating: 25
BerichtGeplaatst: Do Dec 24, 2009 5:04 pm    Onderwerp: Reageer met quote
De koelers van scythe zijn zeer goed ja!

Bijvoorbeeld: http://www.salland.eu/product/79369/scythe-mugen-2-scmg-2000.html

je moet wel goed in de gaten houden als die koelers in je kast past. Sommige zijn echt gigantisch groot!

Vinpower bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Z@3 Redrum
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 27156
Rating: 0
BerichtGeplaatst: Do Dec 24, 2009 5:50 pm    Onderwerp: Reageer met quote
Er zijn zat goede coolers, ik zou even een benchmark erbij pakken. Waterkoeling is overbodig idd zoals Sniper zegt. Wel leuk dat je ermee kan pronken, maar mijn PC is ook 200Mhz overclocked (wil niet te ver gaan en het ding gelijk kapot hebben) en zo stil als wat met 'n goede Asus cooler van 40 Euro of zo. Kijk eens op sites als Tomshardware of zo, daar zijn meestal wel dergelijke benchmarks/tests. Maar de meeste niet goedkope coolers voldoen al aan je eisen en maken amper herrie. Boxed is altijd crisis.

http://azerty.nl/8-976-72091/asus-silent-square-evo-koele.html (die heb ik, wie weet vind je het wat. Komt niet boven de casefans uit, ook niet stressed, ook niet in de zomer. Gecombineerd met Quad Core 2.4 ghz @ 2.6). Tevens compatible zoals ik kan zien.

Z@3 Redrum bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Yorick
Godlike
Godlike

Berichten: 3501
Rating: 17
BerichtGeplaatst: Do Dec 24, 2009 7:01 pm    Onderwerp: Reageer met quote
ok, dan stap ik van waterkoeling af.. maar het is echt belangrijk dat ie zo stil mogelijk is.. prijs doet er niet toe. Vind het gewoon zalig als dat ding geen of bijna geen geluid maakt.

Yorick bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Z@3 Redrum
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 27156
Rating: 0
BerichtGeplaatst: Do Dec 24, 2009 7:16 pm    Onderwerp: Reageer met quote
Wat is stil? Casefans is imo stil. Je hoort 'm wel natuurlijk als je stil bent, maar je hoeft de muziek niet hard te zetten om er boven uit te komen. Een beetje geluid mag wel. En als je alles wilt waterkoelen moet je ook de videokaart enzo koelen en de casefans uit je PC halen, dat is me nogal 'n gedoe. En dan heb je natuurlijk nog 'n voeding. Dus 0,0 stil kan je nooit hebben. 20db heb je altijd in ieder geval, maar dat is zo goed als stil.

Z@3 Redrum bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Yorick
Godlike
Godlike

Berichten: 3501
Rating: 17
BerichtGeplaatst: Zo Jan 03, 2010 6:58 pm    Onderwerp: Reageer met quote
@ Z@3: past die cooler op een AM2+ socket? Anders kan ik de cooler die je aanraad niet gebruiken..

Yorick bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven
Z@3 Redrum
Evilgamer
Evilgamer

Berichten: 27156
Rating: 0
BerichtGeplaatst: Zo Jan 03, 2010 10:31 pm    Onderwerp: Reageer met quote
Compatibiliteit
Socket 754, Socket 940, Socket 775, Socket 939, Socket AM2

Z@3 Redrum bezit de volgende gaming platformen:
Terug naar boven

Plaats nieuw bericht   Plaats Reactie    Evilgamerz.com Forum Index // Hardware: Overclocking/tweaking Tijden zijn in GMT + 1 uur

Pagina 1 van 2
Ga naar Pagina 1, 2  Volgende